tel.: +420 721 508 737

Nechte se zlákat krásnou přírodou, bohatou historií a malebnými vesničkami Jemnického mikroregionu a vydejte se objevovat krásy tohoto kousku světa.

Brožura Vám nabízí několik turistických tras, které Vás zavedou do nejzajímavějších koutů mikroregionu. Vydejte se na kole, pěšky nebo klidně i autem a poznejte krásy, které Jemnický mikroregion nabízí. Výchozím a zároveň cílovým bodem všech tras je město Jemnice, ale přehledná mapa uprostřed brožury Vám napoví, pokud se budete chtít dát vlastní cestou nebo se napojit na jinou z tras.

Většina zajímavostí se nachází v dostupné vzdálenosti místních komunikací, proto neváhejte a vydejte se objevit krásy tohoto mikroregionu klidně autem. V každé obci mikroregionu se na návsi nachází informační tabule, která Vám poskytne informace nejen o obci samotné, ale i o jejím okolí.

Přesvědčte se, že Jemnický mikroregion je mikroregionem, který má co nabídnout.

Brožuru si můžete zdarma vyzvednout v Turistickém informačním centru v Jemnici a na některých dalších místech v mikroregionu.

Dokumenty ke stažení

Jemnický mikroregion vydal v červenci 2011 novou brožuru Jemnický mikroregion. Najdete v ní základní informace ke všem 30-ti členským obcím a soutež o pamětní mince mikroregionu.

Podmínky a pravidla soutěže.

V brožuře najdete u každé vesnice či města prostor, do kterého můžete opisovat kódy. Ty lze nalézt na informačních tabulích jemnického mikroregionu i na vchodových dveřích obecních úřadů jednotlivých obcí.
V případě, že nasbíráte kódy (navštívíte) 7 obcí, máte nárok na „bronzovou“ pamětní minci jemnického mikroregionu. Abyste získali minci „stříbrnou“, musíte nasbírat alespoň 15 kódů. A pro ty nejaktivnější je připravena za 25 opsaných kódů mince „zlatá“. Mince jsou k dispozici na Turistickém informačním centru v Jemnici, Husova 2.

Bližší informace na telefonu +420 721 508 737 nebo emailu Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!.

Dokumenty ke stažení